Remont Odnowienie elewacji
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parę lat temu spełniłem swoje marzenie i wybudowałem własny dom. Kosztowało mnie to wiele pracy i pieniędzy, jednak byłem niezmiernie zadowolony. Niestety zachciało mi się białej elewacji, za co pluję sobie teraz w brodę. Minęło tylko parę lat, a elewacja wygląda jak wyjęta krowie z gardła. Zszarzała, brudzi się cały czas, ogólnie masakra. Wiecie może jak to wyczyścić? Jakich środków użyć. Da się to w ogóle uratować?
Jak elewacja sprawia tyle problemu, to nie lepiej machnąć sobie nową? Może w ciemniejszym kolorze, bo białe wyglądają paskudnie IMO.
Zachciało się wieśniackiej elewacji to się teraz cierpi. Kto to widział robić biały dom, co ty prezydent...

Radzę poprzestać takich niemiłych wypowiedzi. Swoje zdanie można wyrazić na tysiące sposobów i bynajmniej nie musi to być taka nieprzyjemna forma.
- Kasia
Bycie wrednym to sposób na życie  Diabeł
To, że zrobienie białej elewacji to był strzał w stopę to już wiem, sam to z resztą napisałem. Proszę o rady, a nie dogryzanie. Wymiana elewacji raczej nie wchodzi w grę, bo to droga sprawa.
Witaj Janie,

zawsze możesz spróbować skorzystać z usług takiej firmy - lifter-polska.pl

Zajmują się między innymi takimi sprawami. Może uda się uratować elewację  Uśmiech
pomidory, woda i śmietana,
taką zupę można jeść nawet z rana.
I o taką radę mi chodziło. Dziękuję Zupapomidorowa, nawet nie wiedziałem że są takie firmy. Zaraz zapoznam się lepiej z ich ofertą, może się uda Uśmiech
 Plusik leci do Ciebie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości