Remont Odnowienie elewacji
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Parę lat temu spełniłem swoje marzenie i wybudowałem własny dom. Kosztowało mnie to wiele pracy i pieniędzy, jednak byłem niezmiernie zadowolony. Niestety zachciało mi się białej elewacji, za co pluję sobie teraz w brodę. Minęło tylko parę lat, a elewacja wygląda jak wyjęta krowie z gardła. Zszarzała, brudzi się cały czas, ogólnie masakra. Wiecie może jak to wyczyścić? Jakich środków użyć. Da się to w ogóle uratować?
#2
Jak elewacja sprawia tyle problemu, to nie lepiej machnąć sobie nową? Może w ciemniejszym kolorze, bo białe wyglądają paskudnie IMO.
#3
Zachciało się wieśniackiej elewacji to się teraz cierpi. Kto to widział robić biały dom, co ty prezydent...

Radzę poprzestać takich niemiłych wypowiedzi. Swoje zdanie można wyrazić na tysiące sposobów i bynajmniej nie musi to być taka nieprzyjemna forma.
- Kasia
Bycie wrednym to sposób na życie  Diabeł
#4
To, że zrobienie białej elewacji to był strzał w stopę to już wiem, sam to z resztą napisałem. Proszę o rady, a nie dogryzanie. Wymiana elewacji raczej nie wchodzi w grę, bo to droga sprawa.
#5
Witaj Janie,

zawsze możesz spróbować skorzystać z usług takiej firmy - lifter-polska.pl

Zajmują się między innymi takimi sprawami. Może uda się uratować elewację  Uśmiech
pomidory, woda i śmietana,
taką zupę można jeść nawet z rana.
#6
I o taką radę mi chodziło. Dziękuję Zupapomidorowa, nawet nie wiedziałem że są takie firmy. Zaraz zapoznam się lepiej z ich ofertą, może się uda Uśmiech
 Plusik leci do Ciebie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości