Jaki wystrój pokoju dla nastolatki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej ho jestem tu nowa i szukam inspiracji! Mam 17 lat i marzy mi sie pokój w jakims konkretnym młodzieżowym stylu.... Tylko w jakim? Glamour mi nie odpowiada kompletnie.... Wolałabym coś może bardziej mrocznego, ale kompletnie sie na tym nie zna,m... Czy czarne lub bordowe ściany będą dobrym pomysłem? Co do nich dobrac?
Hej Pandziu,

myślę, że spodobałby ci się styl retro. Bordowe ściany oklejono czarno-białymi fotografiami z lat 50... Marylin Monroe czy Elizabeth Taylor. Stare afisze pierwszych filmów z bondem w roli głównej. Obecnie nie ma najmniejszego problemu z zakupieniem tego typu oklein.. Mogłabyś tez poczytać o noir i spróbować pokombinować  z takim stylem. 

Aha i ja bym raczej z kolorem bordo zestawiła szarość.

Pozdrawiam kochaniutka Pandziu i życzę powodzonka  Język
To, że masz "mroczny" styl nie oznacza, ze przyjemnie będzie ci spędzać wieczory w ponurym, ciemnym pokoju. Radze postawić na coś bardziej uniwersalnego, jeżeli chodzi o kolor ścian, a swój charakter, czy tam "mroczne wnętrze" spróbować wyrazić w dodatkach czy plakatach. Za pół roku zmienisz styl i wtedy co? Kolejny remont... Bądźże poważna dziewczyno

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości