aranzacje Salon połączony z jadalnią i kuchnią
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W moim obecnym domu salon jest odgrodzony od jadalni ścianką z rigipsu. Zastanawiam się czy jej nie wyburzyć i nie połączyć obu pomieszczeń. Boję się tylko, że jak wszystko będzie razem czyli kuchnia jadalna i  salon to zapachy z kuchni będą przeszkadzać, jak się będzie chciało odpocząć na kanapie przed telewizorem. Z drugiej strony takie układy wyglądają bardzo ładnie i nowocześnie. Co myślicie?
Ja uważam że otwarte przestrzenie są ok. Teraz nawet jakbyś chciała kupić mieszkanie to tak się robi i ciężko znaleźć oddzielną kuchnię. Także jak dla mnie pomysł bardzo ok Uśmiech
Mnie też się bardzo podobają. Sama mam tak w mieszkaniu i nie przeszkadzają mi zapachy, nawet nie zwracam na nie uwagi.
Przy wybieraniu projektu domu specjalnie zwracałam uwagę na to, aby kuchnia była otwarta na salon. Takie wnętrza wyglądają nowocześnie i jak dla mnie są bardzo praktyczne. Teraz razem z architektem wnętrz konsultuję kwestię urządzenia tej przestrzeni. Jakbyś miała jakieś wątpliwości co do swojego mieszkania to możesz też poprosić o pomoc. Numer kontaktowy i informacje o tym jak przebiega współpraca znajdziesz na stronie www.dom-art.eu/proces. Specjalista często podpowie Ci rozwiązania, o których sama byś nawet nie pomyślała, więc warto Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości