Cegła na ścianie w salonie - hit czy kit?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Część, zastanawiam się nad połżeniem cegły w salonie na jedej ze ścian. tak naprawde nie jestem przekonana do tego pomysłu, wiec chodziłąm poradzić się tutaj. Jak Waszym zdaniem to wygląda?
Wygląda super, zwłaszcza w pomieszczeniach typu loft. Ja sam mam taką aranżacją, podsyłam zdjęcie:

[Obrazek: 4.jpg]
HIT! Z ciemnymi meblami i telewizorem prezentuje się świetnie Uśmiech Jeszcze jak dodać klimatyczne oświetlenie, to już w ogóle cudo. Zastanawiam się nad przerobieniem swojego salonu w ten sposób.
Ktoś wie czy dużo z tym roboty? Czy lepiej po prostu przemalować pomieszczenie na inny kolor?
Owszem ładne to, ale pod warunkiem, że pomieszczenie nie jest za małe, bo na małym metrażu przytłoczy to całość. Trzeba też wziąć pod uwagę że taka kostka ma nawet do 3cm grubości.
Ja uwielbiam industrialny styl, dlatego też uwazam, że cegła na ścianie to śiwetny pomysł!
Kit, kit, kit. Wygląda jakby ktoś zapomniał pomalować ściany
Nie ma z tym jakoś strasznie dużo pracy. Możesz kupić takie gotowe cegły już z fugą (ja mam takie w salonie ale białe) i wtedy praca idzie szybko lub bez, tylko wtedy musisz poświęcić trochę czasu na wypełnienie fugą, choć i to jest dość proste. Ciekawie wygląda też na ścianie biały kamień. Pamiętaj tylko wtedy, żeby wybrać dobrą fugę, jak ta - fuga do kamienia. Sprawdza się idealnie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości