Tanie meble, czy zawsze muszą być słabej jakości?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sądzicie, czy wszystkie tanie meble są słabej jakości, czy może macie przykłady mebli tanich, a jakościowo bardzo dobrych?
a Ikea? Meble tanie, a trzymają się naprawdę dobrze. Ja kupiłam regał za 69,00 zł i mam go już 10 lat!
No nie wiem..ja w Ikea kupuję raczej przedmioty do użytku domowego, meble nie są wcale takie tanie - są tańsze sklepy. Niestety ja kupiłam tanie meble i nie były zbyt dobrej jakości, głównie tektura i sklejka. Samemu trzeba zbijać i często mebel można uszkodzić. Ale to z tym też bywa różnie zależy jaka firma. Choć ja gdybym miała wybierać i poszłabym w te droższe.
O tak, Ikea jak najbardziej! Meble mają nowoczesny wygląd i są całkiem funkcjonalne! Wiele z nich służy mi do teraz Duży uśmiech Cenowo są bardzo korzystne! Też mam kilka regałów, szafę i mase półek. Polecam Duży uśmiech
Nie rozumiem ludzi którzy tak zachwalają sklepy Ikea. Sorry ale to zwykłe meble dla plebsu. W dodatku co rusz wybucha jakaś afera, a to że toksyczne a to, że grożą zawalaniem. Biedaki... Weźcie dołóżcie kilka złotych i kupcie se porządne meble a nie takie dla bezdomnych szwedów

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości