wnetrza Styl japoński
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harmonia, umiłowanie szczegółów, przy jednocześnie skłonności do minimalizmu, a wręcz surowość designu. Japończycy we wszystkim co robią dążą do perfekcji i przejawia się to również w stylu tradycyjnych japońskich mieszkań. W tych domach wszystko musi być perfekcyjne i harmonijne, w tym temacie dyskutujemy jak to osiągnąć.
Kocham styl japoński, właśnie jestem na etapie urządzania w domu gabinetu japońskiego. Aktualnie zbieram precjoza, które jednoznacznie kojarzą się z Krajem Kwitnącej Wiśni. Mam już japoński wachlarz, katanę (tania nie była, ale co tam Oczko) i kilka japońskich rycin. Czekam aż przyjdzie dla mnie tatami, wtedy będę mieć iście japoński klimat Duży uśmiech
A ja nie cierpię japońskiego stylu! Jest taki... nawet trudno mi go określić. Moim zdaniem jest zaprzeczeniem nowoczesności. Kojarzy mi się jedynie z wieloma pierdółkami, które zalegają na półkach. Chyba że ktoś podeśle mi zdjęcia jakichś fajnych aranżacji, może się przekonam... Uśmiech
A mnie się strasznie podoba taki styl! Ogólnie jestem wielkim fanem Japonii.  Zawsze mi się marzyło mieć własne kotatsu, jednak jak dotąd nigdzie takiego nie mogłem znaleźć Smutny

@kara69 chyba nie powiesz, że taki pokoik jest brzydki?

[Obrazek: 2909367185_67137c9818_z.jpg]
Jak niby na tym siedzieć? Trzymać nogi na kolanach osoby, która siedzi naprzeciw Ciebie?????
Serce 
No, co! bardzo integracyjne rozwiązanie  Serce   Uśmiech Uśmiech Uśmiech  :Uśmiech) :Uśmiech)
A może np. po turecku, albo siedząc na nogach tak jak Japończycy (wersja dla odważnych)
Wbrew pozorom to wcale nie jest tak niewygodne siedzenie, siedziska w takich fotelach są szerokie, więc siedzi się na nich naprawdę wygodnie.
Ja totalnie nie kminie tego zamiłowania japonią. Ogarnijcie się jak mówią cudze chwalicie swego nie znacie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości