aranzacje Pomysł na salon
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie! Zamierzam zrobić remont salonu pomalować ściany, wymienić meble. Szukam pomysłów. Mam dość duży salon, do którego wchodzi się od razu z podwórka. Nie znam się na modzie, chcę coś stonowanego, bo czasy szaleństw mam już dawno za sobą.
Mając dużą przestrzeń masz wiele możliwości urządzenia salonu, jeśli cenisz sobie prostotę możesz wybrać styl skandynawski, jeśli szukasz czegoś okazałego to styl kolonialny może być dla Ciebie najlepszy, a jeśli preferujesz coś przytulnego to może styl prowansalski?
Ciężko trafić w czyjeś gusta. Najlepiej będzie chyba jak sama przejrzysz sobie różne aranżacje wnętrz. W internetach można znaleźć takich od groma.  I pamiętaj, modne nie zawsze znaczy ładne Uśmiech
To zależy co lubisz. Ja kocham klimaty ciepłych krajów, więc u siebie urządzam mieszkanie i salon też w stylu tropikalnej wyspy. Będzie hamak, wiklinowe meble, sznurkowy dywan, a wszystko w ciepłych kolorach Duży uśmiech
Czasami nie trzeba dużo, aby nadać wnętrzu ładny wygląd. W moim przypadku bardzo wiele zrobiły same dodatki. Zainwestowałam w oświetlenie, piękny dywan oraz świecie, które ślicznie się prezentują na stole (możecie je zobaczyć tutaj - hurt-gubad.pl/pl/i/Regulamin/19).

Rośliny również potrafią zrobić swoje. Wysoki kwiatek przy oknie lub w przedpokoju nadaje pomieszczeniu świeży, naturalny i lekki wygląd.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości