Miejsce do nauki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie,

Moja córka idzie w tym roku do szkoły, w związku z tym postanowiliśmy urządzić jej kącik do nauki, niestety w jej pokoju nie ma dużo miejsca. Może ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły na taki kącik w salonie?
Są takie fajne składane stoliki-biurka montowane do ściany, u mojej znajomej fajnie się sprawdza. Nad nim ze 2 półeczki - one zawsze się mogłą przydać, lampka i gotowe Uśmiech
Możesz tez zainwestować w niewielkie krzesło obrotowe, chociaż lepiej chyba by się sprawdził zwykły fotel w salonie.
Jest dużo rozwiązań do małych pomieszczeń, ja sam posiadam taki składany stolik właśnie. Gdy się go nie używa wisi sobie i wygląda jak część ściany. Możesz takie coś dostać w supermarkecie. To dość prosta konstrukcja więc i samemu można coś takiego zmajstrować.
Taki kącik można też ładnie oddzielić jakąś meblościanka, albo wysokim regałem z półkami.
Jeśli macie większy salon to faktycznie meblościanka się sprawdzi, ale nie pakujcie wielkich mebli, jeśli macie mało przestrzeni...
W sumie bezpiecznym rozwiązaniem są wspomniane wyżej regały. Fajnie i naturalnie oddzielą strefę dla dziecka, a będą też bardzo funkcjonalne. Są też fajne zasuwy na szynach, ale to chyba mniej estetyczne rozwiązanie...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości