wnetrza Płytki 3d w kuchni
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płomienie w kuchni, czy wodospad, którego szum niemal słychać? To efekty, które można uzyskać dzięki płytkom 3D. W tym temacie dyskutujemy na temat ich wykorzystania, dzielimy się aranżacjami i dopasowujemy do nich odpowiednie meble i akcesoria.
U mnie w kuchni mamy takie panele nad blatem, są na nich 3 dorodne czerwone jabłka, wyglądają tak, że aż chce się je schrupać. Poza tym doskonale pasują do naszych bordowych elementów wykończenia.
Dla mnie takie płytki to wieśniactwo. Nie wiem czemu Polacy wyznają zasadę, że im widoczniejsze, im bardziej błyszczące, im więcej rzucające się w oczy, tym lepiej. Zero gustu i klasy. Czy widzieliście takie płytki np w domach skandynawskich czy glamour? To już nawet kwiaty w domach angielskich są bardziej gustowne, bo jest to przynajmniej spójnie. Aleeee nie. Dajmy sobie świecące jabłka nad stołek, a z kuchennych płytek niech uśmiechają się do nas widelce i łyżki. W łazience zróbmy wodospad i może jeszcze góry - a co jak szaleć, to szaleć. No i koniecznie jeszcze płytki w toalecie, bo lepiej załatwiać potrzeby z widokiem na Toskanie. Polskie bezguście!
A dla czego mam mieć nudną, bezpłciową, szarą kuchnie jak z PRL! Płytki 3D dodają jej kolorów, są ciekawe i zdecydowanie gustowne. Dzięki nim kuchnia nabiera charakteru i owszem błyszczą, a słyszałeś może o stylu galmour - to jedna z jego podstaw i wyobraź sobie, że to bardzo modny i elegancki styl. Gusta są różne, więc nie rozumiem po co taki atak od razu tylko dlatego, że lubię płytki, które nadają mojemu mieszkaniu oryginalny wygląd i więcej przestrzeni...
A mnie te płytki się bardzo podobają! Są czaderskie, już z żoną zaczynamy oszczędzać na te płytki. Co prawda będziemy musieli troszkę przyoszczędzić, jednak myślę, ze będzie się to opłacało. Sądzę, że wszyscy znajomi będą nam zazdrościć takiej aranżacji.
Tak, nie jedzcie chleba przez dwa tygodnie, bo musicie mieć płytki, żeby pochwalić się znajomym. Życzę zatem "czaderskiego" remontu. Ja pozostanę przy propozycjach stonowanych, które sprawią, że moje wnętrza będą urządzone w DOBRYM GUŚCIE. To takie słowo, które Pan Wincent powinien wpisać do swojego słownika.

Żeby jednak nie było, że krytykuję nie widząc, z niecierpliwością czekam na zdjęcia realizacji. Być może Panie Wincencie zaskoczy mnie Pan pozytywnie. Tego bym sobie życzył, jednak szczerze w to wątpie.

Moderator

Proszę o zachowanie netykiety i nie używanie agresywnych zwrotów do przedmówców. Możesz mieć inne zdanie, ale warto je wyrażać w kulturalny sposób.
Moderatorze, a gdzie tu agresja?? Ja podzielam zdanie Pana Zbigniewa. Płytki 3d, pościele 3d i inne tego typu rozwiązania to szczyt bezguścia. Niech mi ktoś pokaże ładną aranżację z ich udziałem!
Proszę bardzo
[Obrazek: plytki_3_D_idole_aparici_coram_250216.jpg]
Sam sobie ostatnio walnąłem takie płyteczki do łazienkii wszystkim się podobają  Cwaniak Jabłek w kuchni bym pewnie nie chciał, ale w łazience czemu nie.
Szok 
@Papi chciałbyś w łazience mieć jabłka o.O wtf...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości