Odnawianie drewna (schody, podłogi, meble)
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taki urok drewna, że z czasem wymaga ono renowacji. Niech temat ten stanie się miejscem wymiany doświadczeń w zakresie skutecznej renowacji powierzchni drewnianych. Specjaliści twierdzą, że renowacja jest procesem złożonym, ale to nie oznacza, że skomplikowanym. A Wy co myślicie?
Nic trudnego. Najpierw szlifowanie, potem szpachlowanie, a na końcu bejcowanie i lakierowanie. Cztery proste kroki, gdzie tu coś skomplikowanego? No chyba, że dodamy do tego jeszcze mycie narzędzi, to będzie razem pięć kroków.
Jeśli chodzi o szlifowanie, to nie zawsze załatwia to sprawę. Czasami te miejsca, które są trudno dostępne trzeba czyścić papierem ściernym. No i warto pamiętać, żeby później odkurzyć całą powierzchnię. Kolejnym istotnym krokiem jest wybór Bejcy. W telewizji mocno reklamują Vidaron, ale tak naprawdę jest też wiele świetnych tańszych zamienników. Aaa i przy lakierowaniu warto pamiętać, żeby wybrać lakier bezpokładowy
hue hue ja nie mam z tym problemu, jak mi przyszło odnowić parkiet to zleciłem to firmie (www.cyklinowanie-parkietow.waw.pl) i problem był z głowy  Język

No i zawsze można pójść na łatwiznę i kupić panele. Wtedy nie ma co odnawiać wystarczy wymienić na nowe :p

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości