Ciekawe lustra łazienkowe
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie, 

Moja łazienka nie jest duża, ale wyczytałam, że powieszenie w niej lustra znacznie ją optycznie powiększy. Szukam więc ciekawego lustra, może ktoś coś podrzuci ?
To faktycznie fajny trik, żeby optycznie powiększyć łazienkęUśmiech...osobiście polecałbym chyba zamówienie lustra na wymiar. Co byś powiedziała na takie z fazowanymi krawędziami i w dodatku na całą ścianę nad umywalką?
Jeśli masz naprawdę małą łazienkę, to radze ci takie na całą ściane, coś jak poniżej
[Obrazek: 8098704226_4a5a544011_z.jpg]
Może i nie jest ciekawe ani oryginalne, ale optycznie na pewno powiększy pomieszczenie
Najlepiej zamontuj sobie lustro na całą szerokość ściany w łazience, to zdecydowanie ją powiększy. Możesz też zawiesić je na przykład w trzech kawałkach... Byleby były o tej samej wielkości i były zawieszone na tej samej wysokości, to też robi fajny efekt. Poza tym możesz na jednej ze ścian zamontować długie lustro, na przykład koło brodzika/wanny lub na drzwiach wejściowych.
Również mam dość małą łazienkę. Ładnie ją urządziłam właśnie wstawiając lustro na całą szerokość ściany, tak jak mówi Pierożek. Niestety nigdzie nie było luster w takim wymiarze i swoje kupiłam na zamówienie, w tej firmie - matpol-skawina.pl

Łazienka wygląda super Uśmiech

[Obrazek: bathroom_809820_640.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości