Jak wybrać odpowiednią działkę?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć wszystkim  Nieśmiały Mam takie pytanie do Was - na co zwrócić uwagę, wybierając działkę? Wiem na pewno, że liczy się klasa gruntów, odległość od rzeki itd itp, ale na pewno są rzeczy, o których sobie nie zdaje sprawy, prosze o pomoc !
Przede wszystkim - kasa. Jeśli masz odpowiednie fundusze to możesz mieć nawet działkę z widokiem na Pałac Kultury.
Przede wszystkim warto rozpytać sąsiadów, jak działka zachowuje się w czasie ulewnych deszczów, jak w czasie suszy. Jak w czasie silnych wiatrów. Najlepiej porozmawiać z osobami tam już mieszkającymi. Myśle że to dobra rada Uśmiech
Siemanko,

przede wszystkim zwróć uwagę na odległość działki od potrzebnych ci na co dzień obiektów - sklepów, szkół, przedszkoli, twojej pracy. To jest jednak najważniejsze. Pomyśl też o komunikacji miejskiej. Jaka jest odległość dzieląca Twoją działkę od przystanku?
Druga rzecz - hałas, czy okolica jest cicha? Czy nie jeżdżą tamtędy ciężarówki, czy wokół nie ma głośnych firm itepe.
 Jaka jest droga prowadząca do twojej działki-  asfalt? żwir? polna ścieżka? To wszystko ma największe znaczenie w CODZIENNYM życiu. Aha i od razu wykup porządne ubezpieczenie, w razie powodzi czy kwaśnych deszczy...
Ja osobiście sprawdziłbym jeszcze rodzaj gleby, ponieważ jestem zapalonym ogrodnikiem i wiem, że na glinie nieiwiele urośnie. Jeśli więc marzy ci się sad i własny warzywniak lepiej zwróć na to uwagę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości