wnetrza Ciemne meble
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka, ja z takim pytankiem do Was. Strasznie podobaja mi się ciemne meble, takie duże, skórzane sofy, ciemne drewno i ogólnie ten klimaty. Zastanawiam sie czy bedzie to pasowac do malego pokoju. Boje sie ze zrobi sie strasznie ciezki klimat i bedzie malo miejsca. Ulec pokusie, czy jednak kupic cos jasniejszego zeby wnetrze wydawalo sie wieksze? Nie wiem czy bede sie dobrze czula z takimi meblami  Niezdecydowany
Nie będa pasować. Zagracą pokój, sprawią, że zmniejszy się jeszcze bardziej. Dodatkowo niestety na ciemnych meblach będzie widać kurz. Więc rozwiązania są dwa:
- albo jasne meble
- albo ciemne, ale lekkie typu ikea
Moze sprobuj polaczyc jasne z ciemnymi? Ciemne racja moga zrobic pomieszczenie mniejszym ale jak tak lubisz bardzo takie meble to mozesz sobie postawic na przyklad ciemna komode a reszte miec jesniejsze.
Też myślę, że takie rozwiązanie jak podała Banka jest spoko. Nawet zamiast całych mebli może wystarczą Ci same ciemne dodatki jak ramka na lustro czy zdjęcia? Można też dostać piękne duże świece dekoracyjne w ciemnych kolorach.
Ciemna podłoga i jasne meble do małego pokoju tak, ale na odwrót nie. Nawet dodatki i lustra nie pomogą, będzie po prostu ciemno.  Uśmiech
Jeśli jesteś wampirem i lubisz mieszkać w grobowcu to nawet ściany sobie walnij na czarno. Będzie pasować...
Moja koleżanka z pracy ma tak urządzony salon i wygląda to bardzo elegancko. Jednak jej dom jest ogromny więc i takie meble tam bardzo pasują. Ciężko mi sobie wyobrazić jak by to było w małych pomieszczeniach.
Daj spokój sobie z opiniami - czyń remont tak jak chcesz. Jeśli mieszkasz sam i nikomu nie będzie przeszkadzała ciemność - zrób to!  Duży uśmiech
Pewnie, samemu wie się najlepiej w czym się dobrze czujesz. Jeśli trudno Ci sobie wyobrazić pokój, zawsze możesz zrobić zdjęcie i je przerobić w jakimś programie graficznym żeby zobaczyć jak by to wyglądało gdyby meble były ciemne. Są też programy do aranżacji wnętrz gdzie można się pobawić.
Jeśli nie jesteś pewien możesz też poprosić o pomoc jakiegoś projektanta wnętrz - on połączy Twoje preferencje z możliwościami mieszkania i wyjdzie na pewno jakiś fajny projekt. Ja tak kiedyś zrobiłam przy urządzaniu domu i moje pomysły, jak się potem okazało, nie były najlepsze i teraz na szczęście mam dom urządzony nowocześnie i pod moje potrzeby. Z efektu końcowego byłam bardzo zadowolona. Jeśli jesteś ciekaw, co powiedziałby projektant na Twój pomysł zajrzyj tutaj - projektant wnętrz warszawa. Umów się na spotkanie. Naprawdę polecam takie rozwiązania bo remont robi się raz na kilka lat, dlatego warto rzetelnie podejść do sprawy Uśmiech 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości