Chodnik w ogrodzie
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, chciałabym poruszyć temat chodnika ogrodowego - nie podoba mi się tradycyjna kostka, chciałabym coś zupełnie innego, taki chodniczek z delikatnego kamienia... sama nie wiem, jak zaaranżować taki chodnik?
Z takimi chodnikami to uważaj. U moich rodziców jest coś takiego, strasznie zarasta trawą i trzeba to plenić co chwilę z odśnieżaniem też jest problem  Podejrzany Jesli masz za blisko posadzone drzewa to korzenie mogą Ci taki chodnik ładnie zdemolowac...
haha, przeczytałam "chłodnik  w ogrodzie". Chłodnik jak najbardziej, chodnik zdecydowanie nie Duży uśmiech
A co byś powiedziała na barwiony beton? Taki imitujący popękane deski czy kamienne płyty wydaje się dość oryginalnym pomysłem...
Fajną alternatywą dla betonu jest drewno. Często układa się wąskie ścieżki z kręgów drzewa. Ostatnio widziałam w którymś markecie budowlanym też bruk, który ma imitować deski! Super sprawa
Też radzę Ci raczej użyć wyżej wspomnianego barwionego betonu lub jakiejś imitacji, bo takie delikatne kamyczki moga być trudne do utrzymania.... a przynajmniej bez wysiłku zapewnisz oryginalny wygląd swojego ogrodu Uśmiech
Tak płyty z betonu są ekstra. Ludzie często negatywnie kojarzą takie rzeczy, a niektóre płyty w ogóle nie przypominają brzydkiego szarego placka. Czasmi wyglądają jak wycięty pień drzewa albo naturalny kamień. Kładzie się to też pewnie lepiej bo z jednej strony są idealnie płaskie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości