wnetrza Wnętrze w stylu retro
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemka. Jako mój nick głosi jestem wielka fanka stylu retro. Strasznie mi sie podobaja tego typu pokoje. Chcialam odswiezyc ostatnio nieco wyglad swojej sypialni. Wiecie moze gdzie moge dostac ciekawe meble i dodatki zwiazane z tym stylem? Moze jakies antykwariaty albo slepy internetowe? Jesli macie pomysly na aranzacje tez smialo piszcie.
Ja ostatnio na targu znalazłam super lustro! Bardzo oryginalne i idealnie pasuje do krzesła, które znalazłam na strychu i odnowiłam. Teraz jeszcze kilka dodatków i będe mieć retro pokój!
Polecam pochodzić po antykwariatach, targach staroci lub nawet poszukać u siebie (lub u rodziny, znajomych) na strychu i dać nowe życie jakiemuś rupieciowi Duży uśmiech
[Obrazek: 6959028278_3dde1dd35e_z.jpg]
E tam, ja w sklepiku z antykami znalazłam mnóstwo dodatków. Może nie jakieś większe meble czy lustra... ale udało mi się kupić mega stylowe świeczniki i 2 szkatułki! Przejdź się do takiego miejsca, a może akurat coś znajdziesz.
Ja po dziadkach mam pamiątkę w postaci zabytkowego zegara. Odnowiłam go go niedawno. Chodzi i wygląda super. Melodyjka wybijana co godzinę trochę denerwuje.
[Obrazek: attic_112267_640.jpg]

ja mam do zagospodarowania takie miejse jak wyżej an zdjęciu, co poelcicie?
A co to jest za pomieszczenie?
@Truskawka - Kupić nowy dom...
Bycie wrednym to sposób na życie  Diabeł

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości