Aranżacja przyziemia
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, mam do zaaranżowania przyziemie. Nie mam pomysłu, jak to zrobić, myślałam nad garderobą albo pokojem firness... Co możecie mi polecić? Może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły?
Kiedyś widziałam kino z takim przyziemiu. Wiesz projektor, ekran i kilka wygodnych foteli. Każdy fan filmu byłby w niebo wzięty - ja też Duży uśmiech
Ja bym pomalowała na jakiś jasny kolor i urządziła tam pokój fitness. Myślę, że przyziemie może być ciut za ciemne na garderobę Duży uśmiech
Chociaż w sumie taka "strefa relaksu" z fotelami, pufami i telewizorem też może być fajna!
Kino domowe to super pomysł. Ja osobiście mam taką mini strefę relaksu - wygodna kanapa, bilard, piłkarzyki. Znajomi uwielbiają to miejsce na imprezyUśmiech
Jak dla mnie takie idealne przyziemie powinno wyglądać tak: barek, lata, na środku szklana kula, porządne głośniki - i masz miejsce na próby dla muzyków i na imprezę dla reszty Duży uśmiech
Na mnie ostatnio duże wrażenie zrobiła aranżacja... salonu fryzjerskiego, na dodatek męskiego :Duży uśmiech Z tego co się zorientowałam, to znajdował się on właśnie w przyziemiu. Na ścianie wisiał motocykl i mimo że sama nie jeżdżę i uważam to za niebezpieczny sport, to nie pogardziłabym takim pokojem u siebie w domu. Byłoby to świetne miejsce na klimatyczne imprezy, z rockową, mocną muzyką w tle...

Ten projekt był w galerii tego architekta - architekt wnętrz warszawa. Przejrzyjcie wszystkie prace tego biura projektowego, bo moim zdaniem naprawdę warto!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości