wnetrza Meble do pokoju dziecka
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Wam! Jestem nowa na forum, mam nadzieję że mi pomożecie. Spodziewam się niedługo dziecka i chciałam przygotować na tę okazję wyjątkowy pokój. Nie mogę się jednak zdecydować jakie meble wybrać. Wiem, że dziecko szybko roście i często meble są do wymiany bardzo szybko. Nie chciałabym zainwestować dużej kaski, żeby za rok wszystko poszło na śmietnik. Lepiej od razu urządzić pokój w takim bardziej dojrzałym stylu, czy jednak kupić meble odpowiednie do wieku dziecka? Co z zabezpieczeniem mebli? Wiem, że jest dużo gadżetów w sklepach jak zabezpieczenie kantów mebli czy kontaktów. Jeśli macie doświadczenie w tym temacie to jestem otwarta na sugestię. Chciałabym jak najlepiej się przygotować  Wywracanie oczami
A może coś takiego??

[Obrazek: 3.jpg]
Zawsze możesz skompletować meble w neutralnym stylu. Bez jakichś zdobień, które będą mogły służyć dziecku i za małego brzdąca, ale też kiedy dojrzeje.
Za to możesz zwrócić uwagę na dodatki, które można zawsze wymienić lub sprzedać np. regały, pudła na zabawki, łóżeczko.
Ja bym się zdecydowała jednak na typowo dziecięce meble. W końcu dzieckiem się jest tylko raz... czemu miałabyś na nim oszczędzać??? Mebla można zawsze odnowić i sprzedać, a nie wyrzucać!
moim zdaniem świetnym pomysłem są tzw meble, które rosną z dzieckiem, to znaczy jak dziecko jest starsze, to po prostu dokładasz dodatkowe moduły. super rozwiązanie, bo niczego nie trzeba wyrzucać, a i koszty niższe n
Ja meble dla swojej pociechy kupiłam w tym sklepie meble-bory.pl i jestem bardzo zadowolona. Synek był wniebowzięty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości