wykonczenie Schody wewnętrzne do domu
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montaż schodów w domu może odbywać się na jednym z dwóch etapów, jeśli zdecydujemy się na schody murowane, wówczas są one budowane w trakcie budowy całego domu, jeśli chcemy inny typ schodów, wtedy możemy je zamontować na etapie wykończeniowym. Wśród materiałów na schody wewnętrzne najczęściej spotykane jest drewno, beton i metal. W tym miejscu otwieramy dyskusję na temat wszystkiego co dotyczy schodów.  
Przecudowne są schody ze szklanymi barierkami, nigdy nie mogę się na nie napatrzeć Uśmiech, ja nie ma niestety schodów, więc sami rozumiecie, że i barierki mieć nie mogę ;p
Ja jestem dużym zwolennikiem schodów drewnianych. Po pierwsze, to klasa sama w sobie. Po drugie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza schody dywanowe. Po trzecie drewno tworzy przyjazny mikroklimat. Jedyną wadą jest cena, ale co zrobić. Na szczęście schodów nie wymienia się kilka lat.
Mnie się strasznie podobają schody bolcowe. Niestety są mega drogie  Smutny  Idealnie by pasowały do mojego dużego salonu, choć nie jestem pewna czy moje ściany by wytrzymały takie obciążenie...
Pani Amando, bardzo proszę o wiadomość prywatną. Postaramy się pomóc w obliczeniach, czy ściany wytrzymają obciążenie schodów bolcowych. Przekażemy też namiary na producenta, który oferuje schody bolcowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Być może będzie mogła Pani się już w niedługim czasie cieszyć się upragnionym rozwiązaniem.
A dla mnie schody to przede wszystkim powinny być wygodne  Cwaniak A to czy z drewna czy betonu czy innego plastiku to już zależy od tego na co nas stać i jakie mamy możliwości w domu/mieszkaniu, bo wiadomo że wiele to od metrażu zależy.
A moim marzeniem są kręcone schody drewniane, które obok mają zamontowaną zjeżdżalnie Duży uśmiech Pewnie to tylko marzenia ściętej głowy, ale i tak uważam pomysł za absolutnie genialny Duży uśmiech
Dzięki bardzo profesjonalnej pomocy Pana Marka, udało mi się wybrać wymarzone schody  Duży uśmiech Doradził mi tę firmę - schody. Mam teraz piękny salon!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości