wykonczenie Schody wewnętrzne do domu
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Montaż schodów w domu może odbywać się na jednym z dwóch etapów, jeśli zdecydujemy się na schody murowane, wówczas są one budowane w trakcie budowy całego domu, jeśli chcemy inny typ schodów, wtedy możemy je zamontować na etapie wykończeniowym. Wśród materiałów na schody wewnętrzne najczęściej spotykane jest drewno, beton i metal. W tym miejscu otwieramy dyskusję na temat wszystkiego co dotyczy schodów.  
#2
Przecudowne są schody ze szklanymi barierkami, nigdy nie mogę się na nie napatrzeć Uśmiech, ja nie ma niestety schodów, więc sami rozumiecie, że i barierki mieć nie mogę ;p
#3
Ja jestem dużym zwolennikiem schodów drewnianych. Po pierwsze, to klasa sama w sobie. Po drugie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza schody dywanowe. Po trzecie drewno tworzy przyjazny mikroklimat. Jedyną wadą jest cena, ale co zrobić. Na szczęście schodów nie wymienia się kilka lat.
#4
Mnie się strasznie podobają schody bolcowe. Niestety są mega drogie  Smutny  Idealnie by pasowały do mojego dużego salonu, choć nie jestem pewna czy moje ściany by wytrzymały takie obciążenie...
#5
Pani Amando, bardzo proszę o wiadomość prywatną. Postaramy się pomóc w obliczeniach, czy ściany wytrzymają obciążenie schodów bolcowych. Przekażemy też namiary na producenta, który oferuje schody bolcowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Być może będzie mogła Pani się już w niedługim czasie cieszyć się upragnionym rozwiązaniem.
#6
A dla mnie schody to przede wszystkim powinny być wygodne  Cwaniak A to czy z drewna czy betonu czy innego plastiku to już zależy od tego na co nas stać i jakie mamy możliwości w domu/mieszkaniu, bo wiadomo że wiele to od metrażu zależy.
#7
A moim marzeniem są kręcone schody drewniane, które obok mają zamontowaną zjeżdżalnie Duży uśmiech Pewnie to tylko marzenia ściętej głowy, ale i tak uważam pomysł za absolutnie genialny Duży uśmiech
#8
Dzięki bardzo profesjonalnej pomocy Pana Marka, udało mi się wybrać wymarzone schody  Duży uśmiech Doradził mi tę firmę - schody. Mam teraz piękny salon!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości