Wybór projektu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam zakupioną działkę i zastanawiam się nad wyborem projektu. Waham się, czy skorzystać z projektów powtarzalnych, czy zainwestować w indywidualny? Ktoś wie, jak wygląda proces adaptacji takiego projektu do działki?
Nie wiem jak wygląda taki proces, znajoma kupowała projekt i kupiła już gotowy z adaptacją. Tzn. kupiła projekt i w tej cenie architekt dostosował go do jej działki.
Moniko, orientujesz się może jak to wyglądało cenowo? Bo w sumie... córka ma wybrany projekt, ale chcieliby z zięciem zmodyfikować jedną rzecz. Nie wie ktoś czy takie kosmetyczne zmiany wliczają w "dostosowanie do działki"?
Moim zdaniem lepiej kupić gotowy, jest zdecydowanie tańszy, a możliwości wyboru jest naprawdę wiele. Myślę, że powinnaś znaleźć coś dla siebie. Projekty indywidualne mogą być nawet kilka razy droższe.
Ja też miałem spory problem z wyborem projektu domu, ponieważ moja działka budowlana posiadała spore ograniczenia. Zdecydowałem się ostatecznie na gotowy projekt domu od pracowni HomeKoncept (jeśli jesteście ciekawi ich realizacji, zobaczcie tutaj - projekty domów), natomiast architekt dostosował mi go później do moich wymogów. Generalnie gotowy projekt + jego adaptacja wyszły taniej niż projekt na zamówienie.
Ja miałam podobnie jak JonSnow. Długo szukałam, ale w końcu znalazłam. Najpierw kupiłam gotowy projekt domu parterowego (tu możesz pooglądać sobie fajne przykładowe projekty - projekty domów parterowych), później architekt zajął się resztą. Też uważam, że to lepsze rozwiązanie. Dodatkowo są też projekty, które możesz lekko modyfikować, a to duży plus Uśmiech
Ciekawe projekty. Teraz to jednak królują nowoczesne trendy w budownictwie Uśmiech Mam nadzieję, że sama sobie kiedyś taki dom wybuduje Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości