Płaski dach
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czytałem dużo, że jest to świetna alternatywa dla tych tradycyjnych. Pozwala na zaoszczędzenie powierzchni oraz dociepla dom. Ma ktoś z Was taki dach? Nie ma problemów z odprowadzaniem deszczu?
Wszystko zależy od wykonania pewnie. U mnie to rozwiązanie się sprawdza nieźle, choć czasem trzeba odśnieżyć dach w zimie, tak na wszelki wypadek.
W górach totalnie jest to zły pomysł. Ilość śniegu i jego ciężar, że dachy się zawalają, ale w mieście pomysł świetny, bo zawsze można na takim dachu urządzić mini ogród, czy taras z girllem Duży uśmiech
Ja bym nie ryzykowała... Pewnie będziesz musiał zainwestować sporo w system odprowadzania deszczu, a jak dla mnie dach to ma być dach Duży uśmiech 2 lub więcej połaci... Przynajmniej uatrakcyjnia wygląd budynku
O matko... Takie dachy wyglądają jakby ktoś pacnął Ci dom ręką i spłaszczył dach...
zupełnie niepraktyczne w kwestii odprowadzania wody. Jak chcesz mieć rynny zwisające z każdej strony dachu, to proszę bardzo
Rzeczywiście macie rację, że nie jest to dobre rozwiązanie, szczególnie w górach, gdzie śnieg pada często i dach może nie wytrzymać ciężaru. Jednak wystarczy zamówić ekipę, która zajmuje się takimi pracami na wysokościach. Ja korzystam z usług tej firmy -  prace wysokościowe.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości