Dodatki w stylu retro
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Obrazek: still_life_379858_640.jpg]

Czy ktoś ma pokój w takim stylu? Ja przyznam, że zbieram wszelkie perełki związane z tą stylistyką! Ostatnio udało mi się zdobyć taki mebel.
Chwalcie się Waszymi dodatkami!
Kar96, ja co prawda nie gustuję w stylu retro, dla mnie rządzi glamour, ale mam w domu kilka takich drobiazgów:

1.
[Obrazek: clock_1143439_960_720.jpg]

2.

[Obrazek: old_768666_960_720.jpg]

3.

[Obrazek: coffee_919032_960_720.jpg]

Może coś z tego Cię zainteresuje? Jeśli tak to pisz na priv Oczko
Wow dzięki Moniczka! Wygląda super! Masz ode mnie priv mam nadzieję że się jakoś dogadamy  Serce
Monika, czy to jakieś wygrzebane starocie, czy gdzieś nabyłaś te cudeńka? jeśli kupiłaś, pochwal się gdzie Duży uśmiech
Ja mam kilka takich dodatków. Znalazłam je na strychu po dziadkach. Odnowiłam i wyglądają super, przy okazji to miła pamiątka Uśmiech
Kciuk w górę 
Totalnie nie rozumiem co się ludziom w takim stylu podoba... Co lubicie się wcielać w dziadków czy co?
Ja mam kilka przedmiotów w stylu retro ale to drobiazgi. Najlepsze są stare zegary - robią mega klimat w pomieszczeniu
(26-07-2016, 01:38 PM)panKracy napisał(a): Totalnie nie rozumiem co się ludziom w takim stylu podoba... Co lubicie się wcielać w dziadków czy co?

Dokładnie zamiast iść do przodu to się zagrzebują w starociach. Ani to ładne ani ciekawe. Dodatki retro bo co? Bo moda wraca? Modne rzadko kiedy jest ładne... A styl retro to już w ogóle wygląda beznadziejnie.
Dodatki dodatkom nierówne, ale mnie też się nie podobają - tylko zbierają niepotrzebne kurz.
A może coś takiego cie zainteresuje - stojak na wino moim zdaniem wygląda całkiem ciekawie, a i przydatne jest (o ile ktoś lubi wino oczywiście).
Zro­zumieli, że ideal­ny świat jest podróżą, nie miejscem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości