Kolory w kuchni
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę odświeżyć wygląd mojej kuchni. Zastanawiam się nad zaprojektowaniem jej w jasnych kolorach. Co o tym myślicie? Czy warto postawić na nowoczesny design czy postawić na praktyczne - ciemne tony?
Ja uważam, że białe meble nie są praktycznie - szczególnie w kuchni. Rozumiem, że to nowoczesny wygląd, ale kuchnia służy do przygotowywania posiłków. Dużo szybciej i łatwiej się brudzi. Radziłbym jednak wybrać jakieś stonowane kolory, ale raczej ciemne.
Z drugiej strony, jeśli wybierzesz za ciemne koloru widać na nich każdą najmniejszą kropkę wody. Może warto zastanowić się nad np. jasnymi meblami i trochę ciemniejszym blatem, albo po prostu zdecydować się na praktyczny, mało "brudzący się" kolor.
Mnie tam jasne meble się totalnie nie podobaja. Wygladaja jak w szpitalu czy co gorsze u dentysty...  Zły
Moim zdaniem jeśli chcesz jasne meble, to powinnaś właśnie takie wybrać Duży uśmiech. Sama mam kuchnię w bieli, a do tego płytki 3D z dużymi jabłkami w soczystych kolorach - coś pięknego, a sprzątać kuchnię i tak trzeba codziennie i tak, niezależnie czy są to białe czy szare meble.
Ja mam kuchnie w odcieniach granatu i grafitu z jasnymi płytkami. Wyszło to bardzo elegancko, a do tego w kwestii zachowania czystości nie ma żadnego problemu Duży uśmiech. Polecam takie rozwiązania Oczko
A ja tam właśnie zamówiłam do kuchni białe meble i to na wysoki połysk. Szczerze mówiąc nie mogę się już na nie doczekać. Chociaż faktycznie bez codziennego sprzątania się nie będzieOczko
A ja mam u siebie meble mahoniowe i białe blaty. Bardzo dobrze się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Wcale nie brudzą się bardziej niż inne. Zresztą dla mnie biel w kuchni daje poczucie czystości trudno mi sobie wyobrazić ciemne blaty kuchenne....
A kto to widział ciemne tony w kuchni? Ja zawsze oglądałam kuchnie jasne, przestronne, z kolorowym elementem na płytkach jak już.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości