Garaż zaprojektowany z głową
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaże bardzo często stają się składowiskiem niepotrzebnych rzeczy. Można temu łatwo zapobiec. Regały ze stali i drewniane półki to nie wszystko. Warto wykorzystać puste ściany garażu i zamontować na nich haki np. na rowery. Pozwoli to zachować porządek oraz zaoszczędzić trochę miejsca. Jakie Wy macie pomysły na fajny garaż?
U mnie świetnie się sprawdzają szuflady. Same półki nie zapewniają u mnie porządku, może jestem zbyt mało zorganizowany Uśmiech Szuflady, pudła, kosze - pozwalają mi posegregować różne rzeczy. Poza tym ostatnio zainstalowałem sobie płytę z hakami na narzędzia, polecam!
Ja mam u siebie wnękę w garażu, zamontowałem tam półki przez całą jego długość, zrobiło się na tyle dużo miejsca, że spoko wystarcza, a bałaganu z daleka nie widać ;p
A co powiedzie na coś takiego?

[Obrazek: SE_IMG007.jpg]
A w moim garażu, zawsze jest za mało miejsca, co go trochę wygospodaruję, to zaraz pojawiają się nowe rzeczy i z powrotem jest ciasno...
Ja zawsze poganiam męża, żeby robił porządek w garażu! I chyba w tym twki klucz do sukcesu. Jeśli ktoś ma super system do zorganizowania narzędzi, to na co mu to... jeśli nigdy nie odkłada niczego na miejsce?

Wracając do tematu, my mamy ogromne zasuwane szafy z hakami i półkami w środku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości