Dekoracje przy kominku
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam w pokoju dziennym kominek. Jest on zabudowany ale nic ani na nim ani dookoła nie mam, przez co mam wrażenie, że jest taki pusty i surowy. Jeśli macie kominki, to jak je "dekorujecie"? Co mogę postawić na kominku albo obok tak, żeby ładnie się komponowało? Szukałam ostatnio czegoś w sklepie z dodatkami ale wyszłam z niczym Smutny
Za niedługo Święta więc ja dekoruje mój kominek girlandą z małymi bombkami doczepianymi. Na nim w sumie nic nie mam bo byłoby tego wszystkiego za dużo a nie lubię przepychu. A tak normalnie na kominku stoją dwa zdjęcia w srebrnych ramkach. Całość wygląda ok.
Przy moim kominku stoi wiklinowy koszyk z drewnem. Na nim mam dwie figurki. Dużo zależy od tego jakie ozdoby Ci się podobają. Teraz zimą fajne są figurki otulone sweterkiem. Na kominek pasują, ale nie tylko - ja trzymam takie na komodzie. W dekoracjach panuje dowolność i tak naprawdę musisz sama wybrać coś, co Ci się spodoba.
Koło mojego stoi zestaw kominkowy który zamawiałam ze strony hurt-gubad.pl/pl/c/Zestawy-kominkowe/63. Oprócz tego nie mam nic. Nie podobają mi się żadne ozdóbki, figurki, więc całkowicie z tego zrezygnowałam. Całość prezentuje się fajnie, zestaw jest takim dopełnieniem. Jak takiego nie masz to zastanów się nad taką opcją.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości