Dom klasyczny czy nowoczesny?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam. Jestem na etapie poszukiwania projektu domu. Od zawsze podobały mi się domy, że tak to nazwę "klasyczne", czyli żółta elewacja, brązowy, spadzisty dach. Jednak bardzo dużo teraz widzę nowoczesnych domów, które podobają mi się nawet, ale sprawiają wrażenie bardzo surowych. Po drugie boję się o to, jak będzie zachowywało się po latach modne teraz na elewacji drewno. Co sądzicie na ten temat? Nie wiem na co się zdecydować...
Mnie osobiście się średnio podobają te nowoczesne domy. Wszystko w kolorach bieli i szarości.. Ja też wolę te domy, które były modne jeszcze kilka lat temu. Wydają mi się takie po prostu cieplejsze...
Nie wszystkie projekty domów nowoczesnych są surowe. Niektóre mają kształt typowej prostej bryły, ale dużo przypomina te "klasyczne" tyle, że rzeczywiście dominuje kolorystyka chłodniejsza. Dlatego bardzo dobrze komponuje się z tym chłodem drewno, które całość ociepla. Jest bardzo trwałe, tylko dobrze jest je odpowiednio zabezpieczyć. Nie wiem gdzie szukałaś projektów domów, ale ciekawe można znaleźć na stronie www.e-domy.pl/domy-nowoczesne.html. Pooglądaj sobie, może akurat coś Ci się spodoba Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości