Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem jak Wy ale ja jestem ogromną miłośniczką rolet i to w każdym wydaniu. Niedawno wybudowaliśmy dom i teraz zastanawiamy się czy na parterze nie zamontować w oknach rolet zewnętrznych. Czulibyśmy się bezpieczniejsi a to chyba najważniejszeUśmiech Nie jestem tylko pewna na jakie parametry dokładnie powinniśmy zwracać uwagę. Macie jakieś doświadczenie w takich zakupach?
Z własnego doświadczenia powiem Ci, że najlepiej kupować rolety u sprawdzonego producenta. Z ofertą jednego z nich możesz się zapoznać na tej stronie - oknoplast.com.pl. Na pewno musisz zwrócić uwagę w jaki sposób rolety są montowane do okna...osobiście kierowałem się też właściwościami termoizolacyjnymi (im mniejsze rachunki za ogrzewanie, tym lepiejUśmiech)
Ja mieszkam na przedmieściach także rolety antywłamaniowe były konieczne, chociaż podobno złodziej jakby chciał, to i tak by sobie z nimi poradził. Niestety my mamy taki starszy model, który reguluje się ręcznie i to trochę męczące, ale póki co jesteśmy z mężem zadowoleniUśmiech
No tak, to może być lekki problem. Z tego co się orientowałam to teraz w tych nowoczesnych roletach to można sobie zamówić modele ze sterowaniem przewodowym i bezprzewodowym. To dopiero wygodaUśmiech

Ktoś orientuje się może jaki to wydatek, jeśli chciałabym zamówić rolety na cztery takie standardowe okna?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości