wnetrza Meble wykonane z neutralnych materiałów
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o meblach do salony wykonanych z naturalnych materiałów? Ja osobiście posiadam meble wiklinowe, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale są bardzo wygodne. Ciepły odcień sprawia, że pomieszczenie jest bardzo przytulne. Niektórzy pewnie powiedzą, że meble z wikliny nadają się tylko na taras, ale ja się z tym nie zgodzę  Oczko

[Obrazek: wiklina.jpg]
(15-07-2016, 03:27 PM)kalita napisał(a): Co myślicie o meblach do salony wykonanych z naturalnych materiałów? Ja osobiście posiadam meble wiklinowe, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale są bardzo wygodne. Ciepły odcień sprawia, że pomieszczenie jest bardzo przytulne. Niektórzy pewnie powiedzą, że meble z wikliny nadają się tylko na taras, ale ja się z tym nie zgodzę  Oczko

[Obrazek: wiklina.jpg]

Wow, wygląda to naprawdę elegancko, aż jestem zaskoczona, że mogą one wyglądać tak dobrze we wnątrz. Też zawsze kojarzyły mi się z tarasami Duży uśmiech
Wiklina w domu... nie no żenada. Jak wszystko rozumiem, ale taki pokój to wygląda jakby właściciela nie było stać na meble. A swoją drogą meble z drewna to też NATURALNE materiały.
no jasne.... wycinajcie lasy, żebyście mieli ładnie w domach. Niszczcie cały system ekologiczny z własnej próżności!!!! A może warto byłoby rozszerzyć trochę horyzonty. Polecam chociażby meble recyklingowe
Chyba lepiej mieć meble z naturalnych tworzyw jak właśnie wiklina, która rozłoży się szybko i nie zostawi po sobie syfu, niż meble z plastiku i innych świństw, które nie dość że się niszczą po paru latach to jeszcze nie można ich normalnie utylizować. Miesza też się lepiej jak się ma meble z naturalnych tworzyw.

Co do mebli z recyklingu to chętnie zobaczę jakieś przykłady. Wiem że w ikei można znaleźć np stoły z surowców odnawialnych i wyglądają one całkiem spoko. Jednak łózko czy jakiejś sofy ciężko mi sobie taką wyobrazić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości