Pomoc architekta wnętrz
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moge się Was spytać jakie macie zdanie na temat korzystania z usług architekta wnętrz? Ja na przykład w ogóle nie mam zmysłu przestrzennego i jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jakie trzeba wybrać kolory na ścianach, panele czy płytki na podłogach...nie mówiąc już o meblach i dodatkach. Nie ukrywam, że zależy mi na nowoczesnym designie, dlatego zastanawiam się nad zatrudnieniem kogoś od wnętrz. Znacie kogoś takiego?
Siostra ostatnio korzystała z takich usług architekta. Na tej stronie znajdziesz do niego namiary - www.dom-art.eu. Muszę przyznać, że ich projekty są bardzo nowoczesne, także powinny Ci się spodobać. Rozumiem, że najwięcej kłopotu masz z urządzeniem salonu tak?
Dokładnie. Salon to takie serce domu, dlatego zależy mi żeby ta przestrzeń była jak najlepiej zagospodarowanaUśmiech Chociaż na pozostałe pokoje też nie mam żadnego pomysłu....
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Kto powiedział, że sama musisz się męczyć z aranżacją wnętrz. Jeśli tylko masz środki i sposobność, to warto poprosić o pomoc.

Ja jakbym mogła na nowo urządzić swój salon, to chyba postawiłabym na styl prowansalski. Naturalne drewno, białe ściany i motyw lawendy - to jest to!
Kocham wszystko co jest ekoUśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości