Kolor ścian sprzyjający pracy
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do tej pory byłem raczej sceptycznie nastawiony co do koloru ścian w miejscu pracy i w domu. Ale teraz wydaje mi się, że to jednak ma znaczenie. U mnie w biurze pomalowano ściany na granatowo i przyznam się, że to mnie już trochę zaczyna rozpraszać...jest tak ciemno a to jedno okno wcale nie daje aż tak dużo światła...
Granatowo? A kto wpadł na taki głupi pomysł? Moim zdaniem w miejscu pracy najlepiej sprawdzą się jakieś jasne i stonowane odcienie farb. Raczej coś w kolorystyce: bieli, beżu albo delikatnego błękitu...
W gabinecie najlepiej sprawdzają się jasne, beżowe ściany, do tego ciemnobrązowa podłoga, mogą być panele albo parkiet, do tego drewniane meble i jasne fotele czy dodatkowo kanapa. Takie gabinet jest przytulny, ale jednocześnie bardzo profesjonalny. Granat to zdecydowanie za ciężki kolor. Lepiej jest postawić na kolory stonowane.
Do takiego wnętrza pasować będą białe listy podłogowe jak te ze strony www.listwypodlogowe.com.pl/technologia,193.html. Prezentują się bardzo elegancko, więc ciekawie dopełnią wnętrze i sprawią, że całość z jasnymi ścianami będzie wyglądała profesjonalnie i klasycznie.
Ja kiedyś jak byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w korporacji widziałam piękną tapetę, na której widniał las. Według mnie jest to świetny pomysł. Bardzo miło byłoby oderwać się od komputera i sobie chwilkę popatrzeć na piękny widok. Chyba,że mamy fajny widok z okna Uśmiech A jeśli nie tapeta to generalnie biel, a jedna ściana w pomieszczeniu może być błękitna lub jasna zieleń

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości