Kącik do nauki
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WitajcieUśmiech Mój skarb już w przyszłym roku pójdzie do szkoły (ach ten czas leci) i właśnie zastanawiam się nad remontem jej pokoju. Chyba różowe ściany to już nieco zbyt infantylne jak na uczennicę prawda? Myślicie, że pomalowanie jednej ze ścian farbą tablicową to dobry pomysł?

Nie wiem też jakie biurko najlepiej wybrać do nauki i gdzie je postawić? Czy to prawda, że odpowiednia wysokość to 55 cm? Moim zdaniem najlepiej kupić takie z regulacją, nie sądzicie?
Szczerze Ci powiem, że chyba nie ma prostej zasady jak wybrać odpowiednie biurko. Te wymiary to takie standardowe, ale wydaje mi się, że lepiej będzie dopasować mebel indywidualnie.

Najważniejsza jest postawa przy biurku. Plecy mają być proste, ręce swobodnie opierające się o blat a nogi o podłogęUśmiech W innym przypadku kręgosłup córki będzie się męczyć. Nauka swoją drogą, ale zdrowe podejście też jest ważne.
Mnie strasznie podobają się te farby tablicowe w dziecięcych pokojach. Przynajmniej maluch ma gdzie wyrazić swoją kreatywność a my nie musimy się obawiać o ciągle pobrudzone ściany...zwłaszcza, że teraz te farby sprzedawane są już nie tylko czarne, ale tez w innych kolorach - niebieskim, żółtym itp.
Uważam, że dla dzieci dobre są meble sosnowe - to kolor bardzo neutralny, więc sprawdzi się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wszystko zależy od koloru ścian i dodatków. Jeśli chciałabyś zobaczyć sobie takie biurka to polecam stronę meble-bory.pl/aktualnosci-20.html. Sam zamawiałem i byłem bardzo zadowolony. Może i Tobie przypadną do gustu Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości