wykonczenie Wykończenie ścian
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W tym temacie zachęcamy do dyskusji na temat wykończenia ścian wewnętrznych w domu. Istnieje wiele możliwości nadania ścianom niepowtarzalnego wyglądu od pomalowania farbą o niecodziennym odcieniu, przez fototapety aż po płytki 3D, czy panele ścienne. Temat poświęcony wszelkim zagadnieniom związanym z wykończeniem ścian.
Ja sobie picuje właśnie japoński gabinet, u mnie na białej ścianie będą znaki kanji oznaczające "Szczęście w życiu". Znalazłem w internecie takie 1,5 m naklejki - super.
A umie w pokoju jest wielki, wyrobnany w kosmos ocena Duży uśmiech Trochę zdolności plastycznych i gąbka do mycia potrafią zdziałać cuda Duży uśmiech
Serce 
Ja zrobiłam fototapetę z własnego zdjęcia. Nie z własnego, że mojej osoby, tylko ze zrobionego przeze mnie rzecz jasna. Efekt jest naprawdę super  Serce Serce Inną opcją, która mi się podoba, to jedna ściana innego koloru, a pozostałe innego - fajne to wygląda
Co wy się tak uparliście na tą Japonię?? Co drugi temat o tym...
No ja też nie wiem o co chodzi z tą Japonią.. ja tam nie przepadam za tym stylem Niezdecydowany
My z żoną zastanawiamy się nad stylem prowansalskim. Beże i szarości na ścianach to chyba teraz modne zestawienie prawda? Do tego wystarczy dobrać jakieś drewniane meble i gotoweUśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości