Ściana z okien
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio przeglądając różnego rodzaju czasopisma o wystroju wnętrz, zauważyłam dość ciekawie wyglądające rozwiązanie. Bardzo mi się podobały domy, gdzie jedną ścianę stanowiły okna. Chodzi mi o to, że wejście było na tyle duże, że były to przeszklone drzwi, prowadzące bezpośredni ona taras. W apartamentach w mieście też mi się bardzo podoba gdy jedna ściana salonu jest całkowicie przeszklona i daje obraz na całą panoramę miasta. Oczywiście to ładnie wyglada tylko w wysokich budynkach i nie w sytuacji gdy na przeciwko mamy inny blok. Znacie może takiego typu apartamenty w okolicach Tarnowa?
Też mi się takie rozwiazania bardzo podobaja. Nawet na tym forum na sliderze jest takie zdjęcie jedno. Niestety nie wiem czy w Tarnowie znajdziesz tego typu mieszkania. Najprędzej w Warszawie, ale i tam nie jestem pewny. Takie apartamenty robi sie zwykle adaptujać stare fabryki. Ja je kojarze głównie z amerykańskich filmów :p
Według mnie to niepotrzebna strata miejsca. Z jednej strony fajnie, widno i dużo światła, ale przy takiej ścianie nie postawisz nic, więc odpada Ci prawie 25% przestrzeni pokoju. Jeśli ma się bardzo duży dom to spoko.
A mnie się bardzo podobają takie widne poddasza. Fajne aranżacje znalazłem na tej stronie - okna pcv tarnów
Ogólnie teraz nie brakuje ciekawych aranżacji. Można łatwo znaleźć fajne rozwiązania. Choć akurat to co mamy na sliderze na forum to zdecydowanie za jasne pomieszczenie aby mi sie podobalo. Wyglada jak izba przyjęc, albo placówka medyczna.
Ja jestem za stary na takie cuda. Dla mnie dom musi mieć 4ściany i koniec. Ale nieraz widziałem coś takiego na amerykanckich filmach, gdzie biznesmani popijali drinki spoglądajac na panoramę miasta. No robi wrażenie, ale już nie te lata żeby komuś imponować widokami z okna.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości