Aranżacja salonu w kształcie L
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszytkich, mam taki mały problem z moim nietypowym salonem - mianowicie ma on kształt litery L i jest mały problem przy jego urządzeniu. Czy ktoś posiada taki salon? Jak go urzadzacie - proszę o porady, inspiracje...
Hej! ja też mam taki kształt salonu i wykorzsytałam to jako jego atut Uśmiech tam gdzie jest "załamanie salonu" ustawilam potężny stół, który również ma kształt L. Ja swój stół zaprojektowałam na stronie producenta (zob. tu - stoły z litego drewna), i jestem naprawde bardzo zadowolona z takie rozwiązania, nie dość że ładnie wsyztko wygląda jest bardzo praktyczne, bo mogę zaprosić a liczbę gości Uśmiech
O ciekawy pomysł z tym stołem w kształcie L Uśmiech, ja co rpawda jeszcze nie mam takeigo salonu, ale w projekcie anszego domu własnie postawiliśmy na taki kształt pokoju dzinenego więc chętnie będe śledził wątek i czerpał inspiracje Oczko
Ja proponuję postawić na kanapę w kształcie L. W sklepach meblowych - czy to tych stacjonarnych czy w Internecie jest wiele róznych modeli. Z kanapy można zrobic głowny punkt, a stolik możemy dać "normalny". Wszytko zależy do naszej wyboraźni i efektu, jaki chcemy uzyskać
ja mysle, ze pomysł ze stołem w kształce litery L jest calkiem ciekawy, bo kanapy w takim kształcei sa już oklepane i wiele ludzi posiada takei w swoim domu. Widziałam realizacje tego producenta i wyglądają na naprawdę bardzo solidne. Moze keidyś sam się skusze....
Ja bym proponowała w jednym postawić na minimalizm czyli kupić kanapę 2 osobową , a do tego stolik kawowy i 2 pufki ( to byłoby w jednym kącie na końcu salonu). A przy wejściu postawić jakieś szafki po bokach lub półkę z książkami. Oczywiście na wprost kanapy na ścianie telewizor Uśmiech Można dodać jeszcze roślinki. W ten sposób zrobi się przytulnie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości