Wypoczynek w cieniu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja działka jest bardzo malutka. Praktycznie to dom i raptem kilka metrów trawnika i kwiatków oraz malutki tarasik. Działka jest od strony południowej więc przez większość dnia jest bardzo słonecznie, co w lecie nieraz doskwiera. Chciałbym urządzić taras tak, by można było na nim sobie zrobić siesty w cieniu i spokoju. Niestety przez mały metraż nie mam dużego pola manewru. Wiem, że można kupić duże parasole ogrodowe, które chronia przed słońcem, jednak one mimo wszystko zajmują sporo miejsca. Nie mam też za bardzo gdzie takiego sprzętu schować na zimę. Jak myślicie co mogę zrobić?
Zawsze możesz zadaszyć kawałek tarasu, albo kupić pawilon. Pawilony są wygodne i nie potrafią wytrzymać zimę.
Jak zostawisz pawilon na zimę to zaraz zardzewieje i się zniszczy. I trzeba by z niego zrzucać śnieg. To nie jest dobre rozwiazanie. Poza tym gość mówi, że ma małą działkę, na taką pawilon odpada.
A co powiesz na markizę? Może coś takiego - markizy Wygląda całkiem elegancko, a i na zimę nie ma problemu bo wystarczy ją zwinąć. Nie zajmuje dużo miejsca bo jest montowana na budynku.
O dzięki Izelka, to rzeczywiście wygląda na spoko pomysł. Zaraz poszukam czegoś dobrego dla siebie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości