Styl glamour
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie!

Ostatnio panuje ogromna moda na styl glamour, nie ukrywam, że podoba mi się ten styl. Chciałabym w ten sposób urządzić moją kawalerkę, czy możecie mi podpowiedzieć co mam kupić ew. zrobić, żeby moje mieszkanie jednoznacznie kojarzyło się z tym stylem.
Wybierz jakiś zdobiony żyrandol. Warto rozejrzeć się też za tapetą z jakimś ciekawym wzorem, w sklepach jest teraz tego mnóstwo! Możesz też zainwestować w jakieś oryginalne karnisze + zasłony? Uśmiech
(15-07-2016, 03:05 PM)Monika napisał(a): Witajcie!

Ostatnio panuje ogromna moda na styl glamour, nie ukrywam, że podoba mi się ten styl. Chciałabym w ten sposób urządzić moją kawalerkę, czy możecie mi podpowiedzieć co mam kupić ew. zrobić, żeby moje mieszkanie jednoznacznie kojarzyło się z tym stylem.

Witaj Moniko!

Kawalerki zazwyczaj nie dają dużo możliwości, gdyż metraż jest ograniczony. Jednak nie trzeba mieć wielkich pokoi, aby można było urządzić je w wymarzonym stylu. Dom urządzony w stylu glamour można uzyskać dobierając odpowiednie dodatki, jak lampy, fotele, czy ramki na zdjęcia. Dzięki temu poczujesz ducha tego stylu nawet w najmniejszym pomieszczeniu.
A mi to się wydaje, że własnie kawalerke w tym stylu mozna swietnie urzadzic!!
Tak jak kolega wyzej napisał załatw sobie koniecznie jakas super tapete we wzorki
Radze tez poszukac gdzies po starociach ogromnych foteli z okrągłymi oparciami - mi sie one mega kojarzą z retro Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości