Czy aranżacja wnętrz się opłaca?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak w temacie, czy wynajęcie jakiejś firmy, która wykona projekt i umeblowanie to opłacalna rzecz? Drogie to jest? Przyznam, że ja po prostu nie mam czasu latać po sklepach i zastanawiać się jak urządzić kuchnię, dlatego opcja by ktoś zrobić to za mnie jest kuszącą. Boję się jednak że 90%kosztów pójdzie dla projektanta, a nie na samo umeblowanie.
Kiedyś może i był to problem, ale teraz w dobie internetu możesz sobie sama wygrać wszystko z katalogu z internetu i po sklepach nie trzeba latać. Produkty są dobrze opisane i maja podane wymiary wiec wszystko można wymierzyć. A w ikei możesz sobie nawet zobaczyć jak będzie kuchnia wygladać z ich meblami. Przywiozą Ci to na miejsce też, czy montują nie wiem, bo nigdy sie tym specjalnie nie interesowalem, sam se szafkę złożę.
Tylko, że ja się totalnie na aranżacji nie znam, więc chciałam skorzystać z usług profesjonalisty. Wiem, że mogę wybrać meble z katalogi, ale moja kuchnia jest dość niewymiarowa i gotowce odpadają. Poza tym chce mieć meble robione "pode mnie" i mój gust. Nawet jeśli by mi się jakieś z katalogu spodobały to dopasowanie wszystkiego na wymiar i wymyślenie co gdzie ma stać zajmuje sporo czasu i nie zawsze się uda super dopasować. A taki projektant mi to pięknie dopasuje i pokaże jak będzie wyglądać.
No to firmę nie ciężko znaleźć.  Zobacz takie, których aranżacje Ci sie podobają i na pewno cos dla siebie wybierzesz. Mnie się na przykład spodobały te realizacje woodenartefact.co.uk/index.php/portfolio może Tobie też przypadną do gustu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości