Żuraw własny czy z firmy?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam! Rozpoczynam budowę swojego domu, w dużej mierze zamierzam zrobić to sam. Jakieś tam doświadczenie mam i proste prace chcę wykonać aby przyoszdzędzić. Wymurowałem nie jeden dom wiec ostatnio postanowiłem, że pora zbudować własny. Wiem, że bez odpowiedniego sprzętu to jest katorżnicza praca. Nie wiem jednak co się bardziej opłaca. Na pewno przydałby mi się żuraw lub wciągarka bo latanie po każdą cegłę nie ma sensu. Nie wiem tylko czy to bardzo drogie, czy nie lepiej jednak wynając firmę, która taki sprzęt już ma?
Jeśli masz doświadzcenie w takich pracach, to podejrzewam że pracujesz/pracowałeś w jakiejś firmie budowlanej. Nie możesz po prostu sobie od nich pożyczyć takiego sprzętu?
Myślałem o tym, ale kierownik nasz to straszny sknera i szczypie dupę o każdą pierdołę. Tłumaczy się, że się boi ze sie zepsuje, ze nie wroci, ze to firmy wiec tak opcja raczej odpada.
A możne byś skorzystał z usług takiej firmy www.panda.pl/realizacje?
Firma wyglada spoko Borys. Rzeczywiście mogłoby to być rozwiązanie. No bo nawet jak kupisz własny sprzęt to wykorzystasz go raz do tej jednej budowy a potem co? To szkoda kasy na to, no chyba że prowadzisz jakiś swój własny biznes i ma Ci sie to przydać jeszcze później.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości