Bezpieczne mebeli dla maluszka
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć kochani!

Spodziewam się dzieciątka Serce  i stoję przed wieloma ważnymi wyborami. Ostatnio zaczęliśmy remontować pokój dla naszej dzidzi Anioł  i pomyślałam, że przecież w tym pokoiku już za niedługo trzeba będzie postawić mebelki Nieśmiały . Jeszcze nie znamy płci naszego bobo, więc w grę wchodzą tylko neutralne kolorki. Powiedzcie jakie drewno polecacie? jakie firmy, oczywiście tylko takie z odpowiednimi ateścikami.... Czy decydujecie się na zestawy łączone np. łóżeczko z opcją przemiany w kojec dla maluszka? Niezdecydowany Co sprawdziło się u was, a co w ogóle okazało się być zbędne... To nasza pierwsza pociecha Wywracanie oczami  i wszystko jest zarazem tak ważne i fascynujące... Czy są na tym forum jakieś pozytywne mamuśki i tatuśkowie? Podzielcie się doświadczeniem i doradźcie Uśmiech
ech, kiedy widzę taki entuzjazm młodych "mamusiek" to aż mi się odechciewa. No ale dobra... Odchowałam dwójkę "maluszków" więc mogę się wypowiedzieć. Meble wielofunkcyjne polecam tylko jeżeli masz mało miejsca w pokoju dziecięcym. Bywa tak że mebel, który ma być jednym i drugim w pełni nie jest żadnym meblem. Ja ogólnie polecam mebelki z niemalowanego drewna - nie trzeba się martwić czy farba nie jest toksyczna, a dzieci NA PRAWDĘ potrafią wsadzić wszystko do buzi... 

Druga kwestia - nie polecam mebli z sieciówek, zwłaszcza tej najpopularniejszej szwedzkiej. Zresztą ostatnio wybuchła afera z powodu "morderczych łóżeczek" Smutny. Ale ogólnie meble te nie są zbyt trwałe, często zaprojektowane po to, by ładnie wyglądać, a nie po to żeby być użyteczne   Podejrzany
Ja co prawda nie mam jeszcze swoich dzieci, ale uwielbiam moją chrześnicę i troszkę się znam na urządzaniu pokoju bo pomagałam w tym swojej przyjaciółce. Zgadzam się co do kwestii, że niemalowane mebelki są lepsze. Po drugie na początku kup tylko najpotrzebniejsze rzezy- później w szybkim tempie zbierają się prezenty od rodziny i znajomych i nagle masz wszystko czego twoje niemowlę potrzebuje Uśmiech Moim zdaniem zbędne są wszelkie ozdoby - lepiej mieć bezpieczne miejsce dla swojego dziecka.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości