Dobudowa balustrady do schodów
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planuję w domu remont i jednym z elementów, jakie chciałabym poprawić, są schody. Mam mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu i budując schody zdecydowała się na brak balustrady... Jednak teraz doszłam do wniosku, że w sumie opcja z balustradą jest bardziej praktyczna, tym bardziej, że planujemy z mężem dziecko i wiem, że kiedy zacznie korzystać ze schodów, to zdecydowanie bezpieczniej będzie, jeśli oprze się na balustradzie.
Czy ktoś zna firmę, która mogłaby dorobić balustradę do już istniejących schodów? Reszta jest w dobrym stanie, nie chcę wymieniać całości.
(21-09-2016, 08:42 AM)Biska napisał(a): Planuję w domu remont i jednym z elementów, jakie chciałabym poprawić, są schody. Mam mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu i budując schody zdecydowała się na brak balustrady... Jednak teraz doszłam do wniosku, że w sumie opcja z balustradą jest bardziej praktyczna, tym bardziej, że planujemy z mężem dziecko i wiem, że kiedy zacznie korzystać ze schodów, to zdecydowanie bezpieczniej będzie, jeśli oprze się na balustradzie.
Czy ktoś zna firmę, która mogłaby dorobić balustradę do już istniejących schodów? Reszta jest w dobrym stanie, nie chcę wymieniać całości.

Hmm, w sumie nie spotkałem się opcją dobudowy samej balustrady, któraś firma to oferuje?
Nie wiem co w tym dziwnego, oczywiście że są firmy które oferują takie rzeczy. Przecież montaż balustrady do już istniejących schodów to nic wyjątkowego. Przykład pierwszy z brzegu - schody, sprawdź opcję "Balustrady poschodowe".

(21-09-2016, 08:44 AM)Kędzieor napisał(a):
(21-09-2016, 08:42 AM)Biska napisał(a): Planuję w domu remont i jednym z elementów, jakie chciałabym poprawić, są schody. Mam mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu i budując schody zdecydowała się na brak balustrady... Jednak teraz doszłam do wniosku, że w sumie opcja z balustradą jest bardziej praktyczna, tym bardziej, że planujemy z mężem dziecko i wiem, że kiedy zacznie korzystać ze schodów, to zdecydowanie bezpieczniej będzie, jeśli oprze się na balustradzie.

Hmm, w sumie nie spotkałem się opcją dobudowy samej balustrady, któraś firma to oferuje?
Ooo, dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło!
Co to w ogóle za pomysł żeby schody budować bez balustrady. Rozumiem, ze teraz jesteście młodzi i zwinni, ale czy pomyśleliście w ogóle o tym, że mogą was odwiedzić na przykład rodzice czy nawet dziadkowie, którzy po prostu sobie z wejściem po takich schodach nie poradzą...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości