Pokój z antresolą
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaprojektowanie pokoju dziecięcego nie jest łatwą rzeczą. Maluchy potrzebują dużo przestrzeni i światła. Świetnym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest zamontowanie antresoli. Może ona służyć jako miejsce do spania - z łóżkiem, pluszakami i książkami. Dobrze jest też dobrać żywe kolory i zadbać o bezpieczeństwo dziecka instalując odpowiednią balustradę.
Antresola to super sprawa, bardzo mi się podobają mieszkania, w których jest. Jednak ja bym się bała montować ją w pokoju dziecinnym, a co jeśli maluchy pospadają?
(15-07-2016, 03:06 PM)Monika napisał(a): Antresola to super sprawa, bardzo mi się podobają mieszkania, w których jest. Jednak ja bym się bała montować ją w pokoju dziecinnym, a co jeśli maluchy pospadają?

Antresola może być świetnie wykorzystana jako przestrzeń na przetrzymywanie rzeczy. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci, nic nie stoi na przeszkodzie aby zamontować barierki i bramkę. W niektórych supermarketach można dostać gotowe części tego typu. Podobnie zabezpiecza się schody, aby maluchy nie mogły się na nie wdrapać.
Szok 
Ja raz po imprezie spadłam z antresoli... Nie polecam! Lepiej, bezpieczniej na płaskimDuży uśmiech dentysta tani nie jest!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości