Projekty niewielkich domów
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znajomy szuka porady w kwestii wyboru projektu domu. Nie chce za bardzo szaleć z wielkością, bo ma niedużą działkę i dość małe potrzeby ;Oczko No i wiadomo - duży dom to duże wydatki. 
Żalił mi się, że wśród przeglądanych projektów dominują naprawdę wielkie domy... Może wy znacie pracownię, która oferuje nieco mniejsze propozycje, tak do 150 metrów kwadratowych?
Hej, ja też gdybym teraz miała budować dom, to bym wybrała raczej coś niewielkiego. Tak jak mówisz, koszty korzystania z dużego domu mogą być naprawdę duże, więc twój znajomy podchodzi do sprawy bardzo rozsądnie!
Zgadzam się! Ja powiem szczerze, lubię sobie czasem popatrzeć na projekty domów czysto hobbystycznie :Duży uśmiech I w sumie większe uznanie wzbudzają we mnie te pomysły, które wykorzystują nieco mniejszą przestrzeń, ale robią to naprawdę z głową. Całkiem fajne projekty znalazłam ostatnio na tej stronie: www.homekoncept.com.pl.

Dajcie znać co o nich sądzicie Oczko
O, te projekty prezentują się całkiem nieźle, widać że to w pełni nowoczesne budownictwo. Przekażę linka znajomemu i dam znać jak się skończyły jego poszukiwania idealnego projektu. O ile się skończą w najbliższym czasie Język

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości