Czy warto zainwestować w owijarkę do folii?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam,
wiem, że temat nie jest stricte budowlany, ale w sumie związany z branżą. Zastanawiam się nad zakupem do firmy owijarki do folii. Wysyłamy dużo rzeczy do klientów, także delikatnych elementów i różnorakich elementów ozdobnych. Wiadomo że muszą być porządnie zapakowany. Magazynier jak dotąd robił to ręcznie, ale zastanawiam się nad zakupem owijarki do folii. Czy ktoś miał do czynienia z takim urządzeniem i wie, że jego zakup się opłacił?
Moim zdaniem jest to opłacalne, bo znacznie zwiększa dokładność i wydajność pakowania różnych rzeczy. Podczas remontu zawijałem w folię meble, aby je zabezpieczyć, i jak sobie przypominam, ile czasu mi to zajęło, to dostaję dreszczy :Duży uśmiech  Więc w firmie jeśli dużo wysyłacie i pakujecie, takie urządzenie na pewno się przyda.
Przydać na pewno się przyda, tylko trzeba pamiętać, że urządzenie to tylko część sukcesu. Trzeba jeszcze użyć odpowiedniej jakości folii.
A możesz podać konkretnego producenta takiej folii, który wart byłby polecenia? Wydaje mi się, że jest ich dość sporo na rynku.
Przychodzi mi do głowy ten producent - folia stretch, już go chyba nawet ktoś polecał na forum, więc wydają się być w porządku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości