Projekt domy energooszczędnego
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam forumowiczów. 
Poszukuje informacji na temat projektów domów energooszczędnych. Planujemy w mężem zamieszkać razem, ale zależy nam na budynku wykonanym z taki sposób, żeby nie dochodziło do zbędnych strat energii, a także żeby projektant zadbał o kwestie ekologiczne.
Hej.

Jeżeli chodzi o projekty ekologiczne to polecam przede wszystkim postawić na porządną stolarkę. Okna i drzwi dobrze wykonane mogą zatrzymywać dużo ciepła, które w innej sytuacji były by tracone.
Ja od siebie dodam, że energooszczędny dom powinien mieć zasilanie słoneczne lub na energię produkowaną z wiatru. To zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne rozwiązanie.
Dokładnie tak to wszystko sobie wymarzyłam. Nie wiem tylko jak znaleźć odpowiedniego projektanta.
(08-09-2016, 08:06 AM)AnetkaPrzemyśl napisał(a): Dokładnie tak to wszystko sobie wymarzyłam. Nie wiem tylko jak znaleźć odpowiedniego projektanta.

Możesz zajrzeć na stronę e-domy.pl, znajdziesz tam ciekawe projekty. Z tego co pamiętam, to można umówić się z projektantem i przedstawić mu własną wizję, a on dopasuje wszystko do naszych potrzeb. Energooszczędny dom to obecnie popularne rozwiązanie, więc myślę, że nie będzie problemu z porozumieniem się.
Rewelacyjna.  Na pewno spróbują tej opcji. Dzięki za pomoc.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości