Schody do samodzielnego montażu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam. 
Mam w planach wykorzystać przestrzeń na poddaszu mojego domu i pomyślałem o montażu wygodnych schodów. Zależy mi na rozwiązaniu, które będzie możliwe do samodzielnej realizacji. Ktoś orientuje się, czy gdzie takie schody znaleźć i jakie wybrać?
Cześć.
Z tego co wiem mój mąż zlecał takie zadanie profesjonalnej firmie. I moim zdaniem to najlepsza opcja. Po co męczyć się samemu i zrobić coś niedokładnie. Pamiętaj, że schody muszą być stabilne i bezpieczne.
(08-09-2016, 07:54 AM)VeronikaDD3344 napisał(a): Cześć.
Z tego co wiem mój mąż zlecał takie zadanie profesjonalnej firmie. I moim zdaniem to najlepsza opcja. Po co męczyć się samemu i zrobić coś niedokładnie. Pamiętaj, że schody muszą być stabilne i bezpieczne.

Znam się trochę na kwestiach montażowych. To nie będzie pierwsze wyzwanie, którego się podejmę. Tylko nie miałem akurat do czynienia z budową schodów.
Jeżeli zdecydowałeś się na schody do samodzielnego montażu to najlepszym wyborem będą te wykonane z drewna. Możesz je zamówić na wymiar. Wtedy otrzymasz produkt gotowy do samodzielnego montażu. Sam takie składałem i mimo, że nie posiadam jakichś wielkich umiejętności, to się udało.
Super. Właśnie takich informacji szukałem. Jakiego sprzętu używałeś? Gdzie zleciłeś wykonanie schodów?
(08-09-2016, 07:58 AM)Wiesiu89 napisał(a): Super. Właśnie takich informacji szukałem. Jakiego sprzętu używałeś? Gdzie zleciłeś wykonanie schodów?

Podstawowe narzędzie powinny wystarczyć. Młotek, gwoździe, śrubokręty. Wybrałem schody drewniane jednej z czołowych firm.
Dziękuje za pomoc, mam nadzieje, że schody wyjdą stabilne i przede wszystkim bezpieczne.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości