Meble z jakiego drewna?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć, mam takie pytanie. Robimy z mężem remont salonu i zastanawiamy się w jakie meble najlepiej zainwestować. Chcemy wymienić stolik do kawy, komodę oraz stół jadalniany. Zastanawialiśmy się nad meblami drewnianymi... bardzo podoba się nam taka estetyka, trochę rustykalna  Serce  Długo odkładaliśmy pieniądze na remont dlatego chcemy zmienić wnętrze całkowicie to wiąże się oczywiście z gruntowną wymianą meble. Jakie meble drewniane polecacie?
Kciuk w dół 
Hej. Ja też ostatnio wymieniałam meble, ale w sypialni. Długo myślałam co będzie najlepsze i zdecydowałam się na meble sosnowe :Uśmiecha początku bardzo zależało mi na dębowych, ale one okazały się BARDZO drogie Płacz  Kupiłam sosnowe łóżko i jestem bardzo zadowolona... stelaż ma już ponad rok i nie widzę żadnych negatywnych efektów użytkowania, dalej wygląda jak nowy.
Bycie wrednym to sposób na życie  Diabeł
Jeśli meble to oczywiście drewniane. Już lepiej dużo zapłacić, ale płacisz tutaj za wysoką jakość. Takie meble są na lata, a nie rozwalą się przy pierwszej lepszej okazji ;/ 

Mówisz, że wymieniasz wszystkie meble w salonie dlatego możesz zaszaleć i zrobić jakąś fajną aranżację. Uwielbiam remonty :Duży uśmiechie przyda Ci się ktoś do pomocy? Hahaha
Tęcza 
Ja szczerze polecam meble sosnowe! Budowałam swój dom dlatego na wykończenie wnętrz nie mieliśmy z mężem dużo pieniędzy. Nie chcieliśmy jednak robić tego byle jak, bo wiedzieliśmy, że jak kupimy meble niskiej jakości to zaraz trzeba będzie je wymieniać ;/ znaleźliśmy super firma, która oferuje meble sosnowe - http://www.meble-bory.pl Meble są naprawdę dobrej jakości, a cena również była przystępna. Polecam jeśli chcesz elegancko i w miarę tanio wykończyć salon. Powodzenia w remoncie!  Anioł
Bardzo wszystkim dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. Z pewnością zerknę na tą stronę może znajdę coś dla siebie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc Duży uśmiech Chyba przekonaliście mnie do drewnianych mebli. A co do sosnowych to chyba na nie się zdecyduje, obejrzałam trochę zdjęć w internecie i wyglądają bardzo ładnie, myślę, że będą pasować do beżowego wystroju - bo taki planujemy w salonie Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości