Drewno wraca do mody
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy  tylko mi się tak wydaję, czy drewno wraca w łaski? A może nigdy ich nie opuściło? Planuję remont w tym miedzy innymi wymianę schodów. W dużej liczbie katalogów widziałam schody wykonane z drewna jako dominujący trend. Osobiście uważam, że takie schody są bardzo eleganckie i pasują wszędzie. Podobnie jest z meblami. Wolicie naturalne drewno czy imitacje?
pomidory, woda i śmietana,
taką zupę można jeść nawet z rana.
Oczywiście że naturalne drewno lepsze od imitacji. Po co chcieć mieć podróbę jak mozna mieć naturalny budulec? Wszystko teraz takie sztuczne, niedługo to nawet żarcie będzie z plastiku, oh... wait... już jest.
Mnie się bardzo podobają drewniane schody. Rzeczywiście pasują wszędzie. Zupka masz już coś upatrzone do remontu czy dopiero szukasz inspiracji?

Drewno jest ponad czasowe więc nie wiem czy można powiedzeć, że to moda która wróciła. Bardziej bym obstawiał, że drewno nigdy z mody nie wyszło.
Oczywiście, że mam wybrane! Duży uśmiech

Prawdopodobnie zdecyduję się na tą firmę - schody. Bardzo podobają mi się ich realizacje. Nie wiem jeszcze tylko na jaką balustradę się zdecydować. Też drewnianą, czy lepiej metalową? A może szklaną. Ostatnio bardzo mi się podoba właśnie połączenie drewna ze szkłem. Tylko boję się, że mycie tego to będzie ból D*
No rzeczywiście wyglądają bardzo ładnie Uśmiech

To pochwal się jakiś zdjęciem czy coś, jak już zrobisz remoncik!
Sie wie! Duży uśmiech Cwaniak

No zajmie mi to pewnie chwilę, ale jak tylko będzie coś co można sfotografować to podeślę Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości