Aranżacja gabinetu
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
Mam w planach w najbliższym czasie urządzić sobie w domu gabinet i pomyślałem o stylu skandynawskim. Ale nie wiem, czy to będzie dobrze wyglądało. Ktoś ma może pomieszczenie w podobnym stylu?
Osobiście stylu skandynawskiego do gabinetu nie polecam. Lepiej wybrać na przykład retro. Wydaje mi się, że taki klimat dużo bardziej pasuje na miejsce oficjalnych spotkań, jakim przecież jest gabinet.
Retro powiadasz. A czym miał by ten styl się charakteryzować jeżeli chodzi o wyposażenie? Bo rozumiem, że to nie polega na wykorzystaniu starych sprzętów. Zależy mi jednak na dosyć nowoczesnej stylistyce.
Retro to nie oznacza, że używasz staroci, tylko ładnych, eleganckich mebli z pewnymi elementami starego stylu. Wystarczą takie dodatki jak ozdobne lustro, uchwyty, czy nóżki w meblach, aby pomieszczenie stało się klimatyczne.
Szczerze muszę się przyznać, że trochę się waham.
(06-09-2016, 09:36 AM)MatiiX napisał(a): Szczerze muszę się przyznać, że trochę się waham.

Zerknij na propozycje z tej strony meble-bory.pl. Może one Cię przekonają. Drewno o klasycznym wyglądzie, gustowna sofa, to na prawdę może zrobić wrażenie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości