Sposób na nieestetyczne kable
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej, szukam pomysłu na to, jak ukryć walające się po mieszkaniu kable... Strasznie mnie to denerwuje! Na przykład kabel od modemu jest "przeciągnięty" przez pół mieszkania, koszmarnie to wygląda, ale inaczej nie działa mi internet. Czy ktoś ma jakiś pomysł by te kable poukrywać? Oczywiście tak, aby nie trzeba ich było przecinać, ani nic w tym stylu Oczko
Wiesz, ciężko coś radzić, kiedy nie widzę dokładnie jak te kable wyglądają, ani jaki masz rozkład mieszkania. Ja kable u siebie ukryłem pod listwami przypodłogowymi. W razie potrzeby mam do nich dostęp, bo listwy mogę zdjąć, a na co dzień mi nie przeszkadzają.
Ooo, to brzmi ciekawe :Duży uśmiech W sumie proste rozwiązanie, ale na to nie wpadłam... Jak dokładnie wyglądają te listwy u ciebie? Masz jakieś zdjęcie poglądowe?  

(05-09-2016, 09:55 AM)PanBialy napisał(a): Wiesz, ciężko coś radzić, kiedy nie widzę dokładnie jak te kable wyglądają, ani jaki masz rozkład mieszkania. Ja kable u siebie ukryłem pod listwami przypodłogowymi. W razie potrzeby mam do nich dostęp, bo listwy mogę zdjąć, a na co dzień mi nie przeszkadzają.
Ze zdjęciem będzie ciężko, bo siedzę w pracy. Ale listwy kupowałem bodajże od tej firmy - listwypodlogowe.com.pl. Możesz zobaczyć mniej więcej jak to wygląda.

(05-09-2016, 09:56 AM)PikantnaPietruszka napisał(a): Ooo, to brzmi ciekawe :Duży uśmiech W sumie proste rozwiązanie, ale na to nie wpadłam... Jak dokładnie wyglądają te listwy u ciebie? Masz jakieś zdjęcie poglądowe?  

(05-09-2016, 09:55 AM)PanBialy napisał(a): Wiesz, ciężko coś radzić, kiedy nie widzę dokładnie jak te kable wyglądają, ani jaki masz rozkład mieszkania. Ja kable u siebie ukryłem pod listwami przypodłogowymi. W razie potrzeby mam do nich dostęp, bo listwy mogę zdjąć, a na co dzień mi nie przeszkadzają.
OK, dzięki za pomoc! :Duży uśmiech Teraz na pewno łatwiej mi będzie coś wymyślić z tymi kablami. 

(05-09-2016, 09:59 AM)PanBialy napisał(a): Ze zdjęciem będzie ciężko, bo siedzę w pracy. Ale listwy kupowałem bodajże od tej firmy - listwypodlogowe.com.pl. Możesz zobaczyć mniej więcej jak to wygląda.

(05-09-2016, 09:56 AM)PikantnaPietruszka napisał(a): Ooo, to brzmi ciekawe :Duży uśmiech W sumie proste rozwiązanie, ale na to nie wpadłam... Jak dokładnie wyglądają te listwy u ciebie? Masz jakieś zdjęcie poglądowe?  

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości