Z jakiego materiału meble ogrodowe?
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postanowiłem trochę odświeżyć wygląd ogrodu. Mam w planach zmienić roślinność i kupić nowe meble. Zastanawiam się nad rodzajem materiału z którego powinny być wykonane. Ktoś na forum zna się na takich sprawach?
Zjadłem zęby na stolarce, więc przede wszystkim polecam meble z drewna. Są ekologiczne, pasują do wielu stylizacji, a do tego ich cena jest atrakcyjna. Oczywiście niektórzy obawiają się o ich trwałość, ale gwarantuje, że właściwe zabezpieczenie sprawi, że meble ogrodowe przetrwają lata.
Tak jak poprzednik wspomniał możesz zdecydować się na meble drewniane, ale dobrą opcją są również te z metalu, czy tworzywa sztucznego. Wiele zależy od własnych predyspozycji. Ja osobiście w moim ogrodzie zdecydowałem się na połączenie metalu z drewnem. To najbardziej optymalne wyjście.
(05-09-2016, 08:37 AM)Bandit napisał(a): Tak jak poprzednik wspomniał możesz zdecydować się na meble drewniane, ale dobrą opcją są również te z metalu, czy tworzywa sztucznego. Wiele zależy od własnych predyspozycji. Ja osobiście w moim ogrodzie zdecydowałem się na połączenie metalu z drewnem. To najbardziej optymalne wyjście.

Ta opcja mi się podoba, ale jak z trwałością takich mebli?
Konstrukcja metalowa jest bardzo solidna, drewniane wykończenie estetyczne. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Korzystałem z usług firmy metalico.pl/sklep.
(05-09-2016, 08:40 AM)Bandit napisał(a): Konstrukcja metalowa jest bardzo solidna, drewniane wykończenie estetyczne. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Korzystałem z usług firmy metalico.pl/sklep.

Dzięki wielkie za informacje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości