Nawierzchnia na podjazd
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Witam.
Planuje wykonać przy domu podjazd z całkiem nowego materiału. Obecnie posiadam tam wysypany najtańszy kamień ze żwirowni, ale chcę zainwestować w coś bardziej trwałego, na czym samochód nie będzie się ślizgał po każdym deszczu. Jakieś sugestie?
#2
Witaj.

Powiem szczerze, że bym postawił na beton, a na niego kostkę. Szczególnie jeżeli masz kilka dużych samochodów jak ja, to jest to opcja najbardziej optymalna. Nic się nie będzie zapadać- gwarantuje.
#3
Ja bym się nie bawił w beton, kostkę, za dużo z tym roboty, za dużo męczenia się z materiałem. Najlepiej będzie zrobić ładny asfalt. Taka nawierzchnia jest doskonała jeżeli chodzi o podjazd, a do tego można ją wykonać stosunkowo szybko.
#4
(02-09-2016, 07:38 AM)Bandit napisał(a): Ja bym się nie bawił w beton, kostkę, za dużo z tym roboty, za dużo męczenia się z materiałem. Najlepiej będzie zrobić ładny asfalt. Taka nawierzchnia jest doskonała jeżeli chodzi o podjazd, a do tego można ją wykonać stosunkowo szybko.

Co ty piszesz? Asfalt szybciej niż wylewka betonowa? Chyba nigdy nie robiłeś nawierzchni z cementu, skoro takie rzeczy piszesz. Wylewka na to kostka, do tego odpowiednie fugi do bruku i po kłopocie.
#5
Faktycznie kostka jest dość kosztowna, ale przynajmniej dobrze się prezentuje. Teraz podobno robią też takie fugi mrozoodporne także nawet niskie temperatury im nie straszneUśmiech W naszym klimacie to chyba ma spore znaczenie prawda?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości